Délegyháza

Önkormányzat

Álláspályázat - ZSebi-Baba Családi Bölcsőde vezető

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

DÉLEGYHÁZA KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
Zsebi-Baba Családi Bölcsőde
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

ZSebi-Baba Családi Bölcsőde vezető

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A családi bölcsőde vezetői feladatainak ellátása, a foglalkoztatottak tekintetében a munkáltatói jogkör gyakorlása, a szakszerű és törvényes működés belső feltételeinek megteremtése, az előírt személyi és tárgyi feltételek rendelkezésre állásáról való gondoskodás, az intézménybe felvett gyermekek ellátásával kapcsolatos szakmai feladtok ellátása. A bölcsőde gazdasági ügyvitelének ellátása, előírt nyilvántartások vezetése, élelmezéssel kapcsolatos feladatokban való közreműködés. A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. 23. (1) bekezdés alapján a magasabb vezetői megbízás feltétele, hogy a közalkalmazott – a kinevezés szerinti munkakörre (szakgondozási kinevezés) mellett – látja el a magasabb vezetői beosztással származó feladatait.

Betöltendő állás szakmacsoportja: oktatás

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott idő - 5 évre szóló vezetői megbízás, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Délegyháza

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Határidőben benyújtott pályázat az,mely legkésőbb a benyújtási határidő utolsó napján 10 óráig a Polgármesteri Hivatalba beérkezett. A pályázatok érvényessége esetén a munkáltató a pályázati anyag alapján kiválasztott pályázók személyes meghallgatását, valamint a Pénzügyi – Fejlesztési – Ügyrendi, és az Oktatási – Kulturális – Sport Bizottság együttes szakmai véleményezését,valamint a jogszabály által előírt véleményezéseket követően, de legkésőbb a Kt. ülésén dönt.

 

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

- Büntetlen előélet

- Cselekvőképesség

- Magyar állampolgárság

- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés  alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Csecsemő és kisgyermeknevelő

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5

Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év): 5

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

- Helyismeret

Elvárt nyelvtudás (idegennyelv megnevezése):

- angol, B2 (középfok), Komplex vizsga (C)

Járművezetői engedély kategória: B

 Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

- Szövegszerkesztő (pl. Word) - Középszint

- Táblázatkezelő (pl. Excel) - Középszint

 

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- Nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata

- motivációs levél

- Adatkezelési nyilatkozat

- A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

- vezetői program

- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

- Költségvetési szervnél szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlatot igazoló munkáltatói igazolás

- Nyilatkozat büntetlen előéletről

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.31. 10:00

A pályázat elbírálásának módja: Benyújtás: személyesen, postai úton  Délegyháza Község Önkormányzata 2337 Délegyháza, Árpád u 8. címen, illetve a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldéssel

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.07.15. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.delegyhaza.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.08.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.04.22.

 

A teljes pályázat letölthető INNEN.

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.