Délegyháza

Önkormányzat

Hirdetmény igazgatási szünet elrendeléséről

HIRDETMÉNY
IGAZGATÁSI SZÜNET ELRENDELÉSÉRŐL

Ezúton értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Délegyházi Polgármesteri Hivatal

2023. július 24. napjától – 2023. augusztus 4. napjáig

igazgatási szünetet tart.

Az igazgatási szünet időtartama alatt a Polgármesteri Hivatal zárva tart. Az igazgatási szünet időtartama alatt kizárólag a halálesetek anyakönyvezése történik, mely esetben a 06-24/542-155/1. mellék, illetve a 06-30-692-1075 ügyeleti telefonszámot hívhatják.

Délegyháza, 2023. július 12.     


                                                                                                                                                                                                                               Tisztelettel:

                                                                                                                                                                                                                                                         dr. Molnár Zsuzsanna
                                                                                                                                                                                                                                                                   jegyző

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.