Tájékoztatás

Tisztelt Délegyházi Ingatlan Tulajdonosok, Ingatlanhasználók!

Az Önkormányzat és a szolgáltató között kötött hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés módosítását követően a közszolgáltatásra szerződő üdülőingatlan tulajdonosokat érintő változásokat az alábbiak szerint közöljük Önökkel. Az üdülőingatlanok tulajdonosai a helyi önkormányzat rendeletének megfelelően az alábbiak szerint szerződhetnek:

- egész évre igénylik a hulladékgazdálkodási közszolgáltatásra vonatkozó teljes ellátást közszolgáltatásiszerződés keretében és az éves fizetendő díj ellenében, ebben az esetben elszállításra kerül a szelektív hulladék, illetve a házhoz menő zöldhulladék.

vagy

- csupán április 01. – szeptember 30. közötti időszakban kérik a hulladékgazdálkodási szolgáltatás ellátását az üdülőingatlan vonatkozásában, melynek ellenértéke az 120 literes gyűjtőedényzetre vonatkozó éves díj 50%-ban kerül meghatározásra, az év fennmaradó időszakában pedig a szolgáltatás az ingatlant érintően szünetel, ebben az esetben csak és kizárólag a kommunális hulladék kerül elszállításra

vagy

-  egyáltalán nem kötnek szerződést, hanem csak és kizárólag a többlet hulladékos zsákokat használják DTKH emblémával ellátva, úgy mint többlet kommunális hulladékos zsák (bruttó:500.- Ft.) többlet zöldhulladékos biológiailag lebomló zsák (bruttó: 500.- Ft.) többlet szelektív hulladékos zsák (bruttó: 250 Ft). Ebben az esetben minden ingatlan tulajdonos annyi zsákot vásárol, amennyi a tényleges hulladéka.

2022. június 01. napjától az eddig megszokott vasárnap napi gyűjtési nap 2 napra kerül lebontásra, minden pénteken 15:00-17:00 között, első gyűjtési nap: 2022. június 3., illetve minden hétfőn a többi település részhez hasonlóan reggel 06.00-tól 17:00-ig. Első gyűjtési nap: 2022. június 6.

Kecskemét, 2022.05.05.

Tisztelettel:

DTKH Nonprofit Kft.

Duna-Tisza közi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

6000 Kecskemét, Kisfái 248. 0737/12 hrsz

Postacím: 2700 Cegléd, Kút u. 5.

Telefon: 53/505-340 Fax: 53/505-566

Cg. 03-09-131340