Délegyháza

Önkormányzat

On-Line Fórum meghívó

 

Tisztelt Délegyházi Lakótársaim, Üdülők!

 

 

 

Kialakult vírushelyzetre való tekintettel a hagyományos közmeghallgatásra, illetve lakossági fórumra nem kerülhet sor. Mindezek ellenére szeretnénk a községünk életét befolyásoló ügyeket „megbeszélni”, ezért on-line fórumot szervezünk. A fórumon azok vehetnek részt, akik az alábbi linken teszik fel kérdéseiket, fogalmazzák meg hozzászólásaikat, mely egyben részvételi regisztráció is (jelenlegi technikai feltételek 500 fő részvételét teszik lehetővé). Fórumra 2021. március 25-én 18 órakor kerül sor, ahol a feltett kérdések közül az Önkormányzat illetve a Polgármesteri Hivatal hatáskörébe illetve illetékességébe tartozóakra adunk választ. A regisztrációra 2021. március 19-én 12:00-ig van lehetőség, a következő linken található kérdőív kitöltésével: https://docs.google.com/forms/d/1GXG3HcPhuEqlZdFMcV_htQ_juHhVFejAVBEzzuatRFc. Ezt követően legkésőbb március 22-én 18 óráig megkapják a fórumon való részvételhez szükséges technikai információkat.

 

Bízom abban, hogy eredményes lesz a kommunikáció ezen új formája községünkben.

 

Délegyháza, 2021. március 11.

 

 

 

 

 

Tisztelettel:

 

                                                                                                                                              Dr. Riebl Antal

 

                                                                                                                                              polgármester

 

 

 

 

 

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.