Délegyháza

Önkormányzat

HIRDETMÉNY

 

Szeretve Tisztelt Délegyházi Lakosok!

 

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy sikeres tárgyalásokat folytattunk a I-II. tó közötti Közműhíd ügyében a közműszolgáltatóval a híd gyalogos és kerékpáros forgalom számára történő megnyitása érdekében.

A rendeltetésszerű és biztonságos használat miatt a híd felújítása 2021. 02. 20-án (Szombaton) 08:00-kor kezdődik és 2021. február 22-én (Hétfő) 16:00-kor fejeződik be, ez idő alatt a hidat lezárjuk. Legálisan 2021. február 23-tól (Kedd) lehet használni.

Kérem fenti tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét.

 

Délegyháza, 2021. február 17.        

 

                                                                                                                                                                                                                                                                       Tisztelettel:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Dr. Riebl Antal

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Polgármester

 

híd

 

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.