Délegyháza

Önkormányzat

Fenyőfagyűjtés 2021.01.22. és 2021.01.28.

Tisztelt Lakosság!

A DTkH Nonprofit Kft. szolgáltatónak a saját honlapján, valamint az Önkormányzat Facebook oldalán is közzétett tájékoztatója szerint a szolgáltató 2021. január 22-én és 2021. január 28-án tart fenyőgyűjtést.

A fentiekre tekintettel kérjük, hogy kizárólag a szállítási napra szíveskedjenek kihelyezni az elszállítandó fenyőfákat a közterületre, és a már kihelyezett fenyőfákat a szállítási napig szíveskedjenek a közterületről eltávolítani.

Tisztelettel és köszönettel:

dr. Molnár Zsuzsanna
jegyző

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.