Tájékoztatás

 

Tisztelt Lakosság!

 

Tisztelt Civil Szervezetek!

 

 

 

A kialakult vírushelyzetre való tekintettel Önkormányzatunk nem szervez közös megemlékezést az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapján. Jegyző asszonnyal Október 23-án 10 órakor helyezzük el Önkormányzatunk koszorúját a Szabadság téren. Biztatom a szervezeteket, hogy egyénileg keressék fel a megemlékezés helyszínét és helyezzék el virágaikat.

 

„A magyar vér oly nagy értéke Európának és a szabadságnak, hogy óvnunk kell minden cseppjét.”
Albert Camus (1957)

 

 

                                                                                                                             dr. Riebl Antal

 

                                                                                                             Délegyháza Község Önkormányzata