DÉLEGYHÁZA Házhoz menő szelektív hulladékok szállítási rendje

DÉLEGYHÁZA

Házhoz menő szelektív hulladékok szállítási rendje

A csomagolási hulladékok gyűjtésének időpontjai:

2020.

október

november

december

5.; 19.

2.; 16.; 30.

14.; 28.

A mindenkori begyűjtéssel egyidejűleg munkatársaink szállítási alkalmanként 1 db cserezsákot (csomagolási hulladék gyűjtésére szolgáló, sárga színű, emblémás) adnak.

Szállítási gyakoriságtól függetlenül, a megadott napon, az összegyűjtött csomagolási hulladék mennyiségi korlátozás nélkül kihelyezhető bármely átlátszó zsákban, illetve a kommunális hulladék gyűjtésére használt edényzettől eltérő, jól látható módon megjelölt (sárga színű, vagy tetejű, felirattal ellátott) szabványos edényzetben is.

Kérjük, fokozott gondossággal járjanak el a hulladékok tömörítésével kapcsolatban, ezzel is csökkentve a tároláshoz szükséges hely, valamint a kihelyezésükhöz szükséges zsákok mennyiségét!

A zöldhulladék gyűjtésének időpontjai:

2020.

október

november

december

5.; 19.

2.; 16.; 30.

-

A mindenkori begyűjtéssel egyidejűleg munkatársaink 2 db cserezsákot (zöldhulladék gyűjtésére szolgáló, zöld színű, emblémás, lebomló) adnak.

Megértésüket és segítő közreműködésüket köszönjük!

Ügyfélszolgálat

cím