Védőnői feladatok ellátása 2020. szeptember 1. napjától kezdődően az alábbiak szerint változott

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a védőnői feladatok ellátása 2020. szeptember 1. napjától kezdődően az alábbiak szerint változott:

-        I. körzet:                 Nagy Edit védőnő                            (06 20/220-1705, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

-        II. körzet:                 Gergely Sándorné védőnő             (06 30/383-1866, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

-        iskolavédőnői feladatok: Dobosné Kulcsár Katalin védőnő (06 70/491-2404, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

A Védőnői Szolgálat tanácsadási rendje módosult az alábbiak szerint:

-          I. körzet (Nagy Edit):                       Kedd:    9.00 – 11.00         Gravida, terhes tanácsadás

Kedd:    11.00 – 14.00       Csecsemő és gyermek tanácsadás

-          II. körzet (Gergely Sándorné):      Szerda: 10.00 – 12.00       Gravida, terhes tanácsadás

Szerda: 12.00 – 15.00       Csecsemő és gyermek tanácsadás

-          Iskolavédőnői ellátás (Dobosné Kulcsár Katalin): Kedd 8.00 – 10.00

Az iskolaorvosi feladatokat 2020. szeptember 1. napjától kezdődően Dr. Bognár János háziorvos látja el.

Délegyháza, 2020. szeptember 2.

dr. Molnár Zsuzsanna

jegyző