Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Bizonyára értesültek róla, hogy az óvodák és a bölcsődék újranyitásáról döntött a Kormány. Intézményünk továbbra is fokozottan ügyel a higiéniai szabályok betartására. Az épületbe lépéskor továbbra is kötelező a kézfertőtlenítés. Az óvoda épületébe a főbejáraton keresztül lehet bemenni, a gyermekeket az előtérben kell átadni az ott tartózkodó dolgozónak. Kérem, hogy csak teljesen egészséges gyermeket hozzanak óvodába.

Természetesen a korábbi gyakorlat szerint hiányzás után jelezni kell, hogy a gyermek mikortól jön újra közösségbe.

Május 25., hétfőtől a konyha bővítése miatt az ebédet Dunavarsányról fogják szállítani. Ezért az elmúlt hetekhez hasonlóan az étkezési igényeket a következő hétre, minden szerdán 10 óráig kell leadni az óvoda titkárságán, telefonon a 24/212-070, vagy +36 30/692-1054, vagy Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Hét közben új rendelés felvételére és módosítására nincs lehetőségünk.

Amennyiben kérdésük, vagy kérésük lenne, forduljanak hozzám bizalommal.

Darabos Zsuzsanna

Intézményvezető
Délegyháza Napsugár Óvoda