Fogorvosi rendelés tájékoztatás

Kedves Pácienseink!

Mint ahogy a médiából értesülhettek, fogászati kezelések tekintetében egyes korlátozások feloldásra kerültek. Bizonyos beavatkozások, a sürgősségieken kívül újra elvégezhetőek.

Fokozott óvintézkedések lépnek életbe, melyek betartása kötelező. Ezen óvintézkedések mindannyiunk egészségének védelmét szolgálják, ezért ezekben számítunk az Önök támogató együttműködésére.

·        Kizárólag az alábbi telefonszámon 0624212753 történő előzetes egyeztetés után tudjuk fogadni pácienseinket.

·        A megbeszélt időpontra kérjük pontosan érkezzenek, kísérő nélkül. Kivétel gyermek, gyámság alatt állók, valamint önmagát ellátni korlátozottan képes személyek.

·        Maszk viselése kötelező!

·        A váróban kihelyezett kézfertőtlenítő használata belépéskor kötelező!

·        A fogászati ellátás feltétele az írásos COVID kérdőív kitöltése, valamint a testhőmérséklet ellenőrzése.

·        Továbbá kérnénk TAJ és lakcímkártyájukat minden esetben magukkal hozni szíveskedjenek.

Köszönettel, dr. Kelemen Réka fogorvos