Délegyháza

Önkormányzat

Tájékoztatás útfelújításokról

Tisztelt Lakosok!

A Délegyházi Hírek 2018. decemberi számában jelen tájékoztatásunkat megelőzően tájékoztattuk Önöket Délegyháza útjainak korszerűsítéséről. Felhívjuk a figyelmüket, hogy a Vadvirág utcában hamarosan elkezdjük az aszfaltozási munkálatokat.

Annak érdekében, hogy a javított utakat minél hosszabb ideig élvezhessük, célszerűnek tartanánk, ha felújított utak – kiváltképp az építkezésekkel leginkább érintett Vadvirág utca – minél előbb elvégeznék a 7,5 t –t meghaladó össztömegű tehergépkocsik behajtását igénylő szállításokat, hiszen az útfelújítást követően csak különösen indokolt esetben fogunk kiadni behajtási engedélyt.

A közös cél érdekében köszönjük együttműködésüket.

                                                                                              Délegyháza Község Önkormányzata

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.