Délegyháza

Önkormányzat

Tájékoztató

Múlt heti tájékoztatást kiegészítve ezúton tájékoztatom, hogy az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakértőjének tájékoztatása szerint a 2019.06.12-ére tervezett katasztrófavédelmi földi gyérítés a tervek szerint megtörtént.
Önkormányzati társulás keretében tervezett gyérítés:
Időjárás függvényében a 06.24-i héten földi és légi kémiai gyérítés.
A további gyérítések a folyamatos csípésszámlálás eredményeinek és az időjárás függvényében kerülnek tervezésre.
Próbáltuk előrébb hozni a fenti gyérítést, azonban a katasztrófavédelem a héten az ország más területein végez kezeléseket (a jelenlegi szúnyoginvázió a májusi-júniusi időjárás (eső/hőségriadó) miatt országos szintű).
A társulás közbeszerzési eljárásában győztes és szerződött vállalkozója (az első közbeszerzésünk eredménytelen lett, így azt meg kellett ismételni) a Kat.véd.-nél gyérítést végző konzorciumának is tagja.
Kérem tájékoztatásom szíves elfogadását.
Üdvözlettel,
Bereczné Gombos Kata
Városüzemeltetési irodavezető

Városgazdálkodási Osztály

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.