Tájékoztatás Petőfi utca aszfaltozása

Tisztelt Ingatlantulajdonos!

Tisztelt Ingatlan használó!

2019. 05. 23-án, csütörtökön tervezzük Délegyháza Petőfi utcában az út aszfaltburkolatának felújítását új aszfalt terítésével. Akik ezen a napon használni kívánják az autóikat reggel 7 óráig álljanak ki az autóval az utcából, mert a frissen terített aszfaltra az autók nem hajthatnak rá.

A Petőfi utcát a Rákóczi utca (vasút melletti utca) – Némedi út közötti szakaszon 7 órakor lezárjuk.

Személyautók este 7 óra után hajthatnak be az utcába, a lezárást ekkor megszüntetjük.

Az utcában parkoló buszok, teherautók vezetőit, tulajdonosait megkérjük, hogy csütörtök este még ne álljanak be az utcába, busszal, teherautóval legkorábban péntek reggel hajtsanak be. Az aszfalt a hűvösebb éjszakai hőmérséklet alatt keményedik át.

Délegyháza, 2019. 05. 20.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Kivitelező