Délegyháza Község Önkormányzata pályázatot ír ki Délegyháza köszöntő tábla grafikájának megtervezésére

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Délegyháza Község Önkormányzata

pályázatot ír ki

Délegyháza köszöntő tábla grafikájának megtervezésére

§  Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testületének 240/2018.(XI.21.) számú határozata vonatkozó rendelkezéseivel.

1. A pályázat célja

A Délegyháza Községbe érkezők „Ez a hely mindig fiatal marad” szlogennel történő üdvözlő tábla minél kreatívabb és tetszetősebb grafikájának elkészítése és arra való javaslattétel.

Pályadíj: 100.000.-Ft

2. A pályázók köre

A pályázatra azok a települési önkormányzat területén lakóhellyel rendelkező magánszemélyek és székhellyel rendelkező jogi személyek jelentkezhetnek, akik képesek az üdvözlőtábla grafikájának és tervének elkészítésére.

3. A pályázat benyújtásának helye, módja és határideje

Délegyházi Polgármesteri Hivatal /3. szoba

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

A terveket tartalmazó pályázatot papír alapon, zárt borítékban kell benyújtani.

A pályázat önkormányzathoz történő benyújtásának

határideje: 2019. január 2. 16.00 óra

4. Adatkezelés

A pályázó pályázata benyújtásával

a)   hozzájárul ahhoz, hogy a pályázatban lévő személyes adatait a pályázatot kiíró Délegyháza Község Önkormányzat nyilvántartásba vegye és a pályázat időtartama alatt maga kezelje;

5. A pályázat elbírálása

A beérkezett pályázatokat Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testülete bírálja el 2019. január 31-ig:

a) az elbíráló képviselő- testület a pályázókat hiánypótlásra szólíthatja fel a formai ellenőrzés és az elbírálás során, az önkormányzat által meghatározott határidőben, amely azonban nem lépheti túl a pályázatok képviselő- testületi elbírálási határidejét.

b) a pályázat elbírálása a képviselő- testület döntése alapján történik.

A pályázó a képviselő- testület döntése ellen fellebbezéssel nem élhet, a pályázati döntés ellen érdemben nincs helye jogorvoslatnak.

6. Értesítés a pályázati döntésről

Délegyháza Község Önkormányzat Polgármestere a meghozott döntéséről és annak indokáról 2019.január 31-ig elektronikusan vagy postai úton küldött levélben értesíti a pályázókat.

A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítást kérni:

Délegyházi Polgármesteri Hivatal 3. szoba vagy titkárság

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

Tel:06-24 542-155 /3 mellék