Tájékoztatás

Tisztelt Lakosok!

Délegyháza Község Önkormányzata mély fájdalommal tudatja mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy településünk kiváló polgára - Délegyházáért Emlékérem kitüntetettje - 2017. december 24-én elhunyt. Felejthetetlen halottunkat 2018. január 29-én kísérjük utolsó földi útjára a Fiumei úti sírkertben. (cím.:1086 Budapest, Fiumei út 16-18.) Önkormányzatunk buszt indít a búcsúztatóra, amely 2017. január 29-én 11:45-kor az Önkormányzat elől indul. A busz befogadó képessége 45 fő, kérjük utazási szándékukat jelezzék a Délegyházi Polgármesteri Hivatalban, Zsákai Juditnál.
Tájékoztatjuk Önöket, hogy csak az első 45 jelentkezőnek tudjuk biztosítani az utazás e formáját.