Teljes illetve félpályás útlezárás bejelentése

Ezúton értesítjük Önöket, hogy 2016. november 24-én csütörtökön de. 7 órától Délegyháza Község Önkormányzata az Árpád utca buszforduló előtti részét újítja fel.

Az útépítési munkálatok ideje alatt fenti útszakaszon 7-14 óráig teljes útpályás, az ezt követő időszakban 2016. november 25. péntek du. 14 óráig pedig félpályás útlezárásra kell számítani csütörtöki és pénteki napokon.

Így ezeken a napokon ideiglenesen a buszoknak a Szabadság téren kell megfordulniuk, illetve a teljes útpályás lezárás ideje alatt a Szabadság téren ideiglenes megállóban tudnak majd a buszok elindulni. A Galla tanya felé közlekedő buszok ezen időszak alatt a Petőfi utcában tudnak közlekedni.

A felújítandó útszakasz határai:

Délegyháza Némedi utca Árpád utca sarok, beleértve a buszfordulót.

Lezárt útszakasz hossza: cca. 300-400 m kerül lezárásra.

A kétirányú közlekedés biztosításának módja: a lezárt útszakasz forgalomirányítását manuálisan, kezelő tárcsával (egy sávon váltakozó irány) 3-4 perces áteresztésekkel oldjuk meg.

Délegyháza, 2016. november 23.

Délegyháza Község Önkormányzata