Délegyháza

Önkormányzat

Ad hoc bizottsági felhívás

Tisztelt Délegyházi Lakosok!

 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2015. március 10-én lesz az iskolai problémák feltárására és megoldására létrejött "ad hoc Bizottság" következő ülése.

Kérem azokat a délegyházi lakosokat, akik bármilyen problémát, gondot, tapasztalnak az iskolával kapcsolatban, vagy csak szeretnék elmondani a véleményüket, 2015. március10 (kedd) 14.00 óráig nekem ezt írásban jelezzék a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., hogy a bizottság azt napirendre tűzhesse és tárgyalhassa.

Köszönettel:

dr. Kotora Noémi (bizottsági tag)

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.