Délegyháza

Önkormányzat

Felhívás - A.S.A megvételre kínálja a kukákat

 Az A.S.A Magyarország Kft. 2013. október 1-től a hulladékgazdálkodási tevékenységétDélegyháza községben megszünteti. A szolgáltató tájékoztatása szerint a bérelt gyűjtőedényzet megvásárlását biztosítja a lakosság számára az alábbi vételárak ellenében. A vásárlási szándékot írásban jelezhetik az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Az edényzet eladására vonatkozó ajánlat a következő:
 
Edényzet mérete     Eladási ár Ft/db+ÁFA
 
120 literes                        3.500
240 literes                        4.900
660 literes                      19.000
1100 literes                    25.000
 
További információ: +36/29/540-230
 
Amennyiben az edényzetet nem kívánja megvásárolni, úgy az A.S.A munkatársai az utolsó ürítési napon összegyűjtik a bérelt gyűjtőedényzetet és a központi telephelyre szállítják. A folyamatos hulladékszállítás az új szolgáltató által, továbbra is biztosított.

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.