Kormányhivatali közlemény

Pest Megyei Kormányhivatal információi szerint Tökölön a Pest Megyei Kormányhivatala Ráckevei Járási Hivatal Járási Népegészségügyi Intézete hatósági jogkörével visszaélve, arra illetéktelen személy(ek) vendéglátó és élelmiszer kereskedelmi üzletekben az „ÁNTSZ” munkatársának adja ki magát.

Az értesülést követően a Pest Megyei Kormányhivatal az illetékességgel rendelkező Szigetszentmiklósi Városi Rendőrkapitányságon bejelentést tett.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az ellenőrzésekre jogosult munkatársaink fényképes, névre szóló hatósági igazolvánnyal rendelkeznek és az ellenőrzés megkezdésekor bemutatják azt.

Javasoljuk, hogy a visszaélések elkerülése érdekében az ellenőrzés előtt az igazolvány bemutatását minden esetben kezdeményezzék.

Pest Megyei Kormányhivatal