Délegyháza

Önkormányzat

Levelezés az ellenőrzést végző céggel

 Lakosaink részéről több panasz érkezett az ivóvíz- és csatornahálózat szabályszerűségét vizsgáló eljárások miatt. A bejelentések okán levelet írtam az ellenőrzést végző céghez, melyre ez a válasz érkezett. A levelezésből is kitűnően az egyeztetések zömmel eredményesen zárultak, ezért továbbra is arra biztatjuk a fogyasztókat, hogy mindenképpen vegyenek részt a felhívásban foglalt egyeztető tárgyalásokon.

Őszintén remélem, hogy a kezdeti gondok megszűnnek és valamennyi fél megelégedésével lezárhatóak az ellenőrzéssel kapcsolatos eljárások.

Tisztelettel: Dr. Riebl Antal polgármester

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.