Délegyháza

Önkormányzat

Hőségriadó!!!!

Dr. Paller Judit megbízott országos tisztifőorvos asszony – figyelembe véve az Országos Környezet-egészségügyi Intézet szakmai ajánlásait – 2013. augusztus 02.-án 00.00 órától 2013. augusztus 05.-én 24.00 óráig II. fokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére vonatkozóan, tekintettel arra, hogy a várható napi középhőmérséklet eléri a 250C fokot. A hőségriadó elrendeléséről szóló dokumentum innen tölthető le (pdf.)

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.