Délegyháza

Önkormányzat

Júniusban gázszünet lesz községünkben

Ezúton értesítjük Önöket - a MAGÁZ Magyar Gázszolgáltató Kft. tájékoztatása alapján -, hogy 2013. június 11-én 8-16 óráig a gázszolgáltatás a MOL Földgázszállító Zrt.  karbantartási munkálatai miatt szünetel.

A MAGÁZ Magyar Gázszolgáltató Kft. KÉRI ÖNÖKET, hogy a GÁZ SZÜNET MEGKEZDÉSE ELŐTT SZÍVESKEDJENEK A GÁZVEZETÉKBE ÉPÍTETT FOGYASZTÓI FŐELZÁRÓT ÉS A GÁZMÉRŐNÉL FELSZERELT ELZÁRÓT ELZÁRT ÁLLAPOTBA FORDÍTANI!

 

Észrevételeivel, kérdéseivel forduljon az alábbi Címhez:

2100 Gödöllő, Szabó Pál út 28.

Tel: 06-28-545-515

 

Tisztelettel: 

 

Délegyháza Község Önkormányzata

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.