Délegyháza

Önkormányzat

Meghívó bányaügyben

Tisztelt Délegyházi Lakosok!

A tegnap megtartott közmeghallgatás 14 órás időpontja miatt sok érintett nem tudott megjelenni. Megjegyzem a tájékoztató időpontját nem az önkormányzat határozta meg. Ezen okból úgy véltük helyesnek, hogy a DÖMPER 2002. Kft. bányanyitási ügyében ismételt megbeszélést tartsunk a lakosság szélesebb körét meghallgatva a tárgyban. A meghívó teljes szövege innen letölthető.

Az ügyben készült és a zajhatást részletező szakértő vélemény itt olvasható

Tisztelettel: Dr. Riebl Antal polgármester

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.