Felhívás I. fokú belvízi védekezés miatt

 

Tisztelt délegyházi lakosok!

A belvizi elöntöttség és a vizek kártételei megelőzése miatt Bóna Zoltán úr -  Dunavarsány polgármestere -  elrendelte az I. fokú belvizvédelmi fokozatot Dunavarsány városára vonatkozóan. (A határozat innen letölthető).

Fentiekre tekintettel nyomatékosan felhívom a Tisztelt Lakosok figyelmét, hogy a csapadékvizet semmiképpen se vezessék a szennyvízcsatornába, mert az most különösen súlyos következménnyel járhat.

Jelen felhívásom azért bír különleges aktualitással, mert a délegyházi szennyvizet fogadó szennyvíztisztító telep a határozattal érintett Dunavarsányon működik, s e telep a rendkívül csapadékos időjárás miatt igen nagy leterheltséggel működik.

Bízom az Önök megértésében és jogkövető magatartásában.

 

Tisztelettel: Dr. Riebl Antal polgármester