Délegyháza

Önkormányzat

Mi működtetjük tovább iskolánkat

 

Képviselő-testületünk legutóbbi ülésén tárgyalta általános iskolánk működtetésével kapcsolatos napirendet.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma 2012. december 5-én kelt döntése alapján önkormányzatunknak havi 1.824 ezer forinttal kellene hozzájárulnia iskolánk működési költségeihez. (A hivatkozott levél teljes terjedelmében innen tölthető le.)

Ilyen előzmények után Képviselő-testületünk egyhangúan úgy döntött – az iskola vezetésének véleményével teljes összhangban -, hogy a jövőben is Délegyháza Község viseli teljes egészében a működtetéssel kapcsolatban felmerülő költségeket

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.