Délegyháza

Önkormányzat

Háziorvost keresünk!

 

Háziorvost keresünk!

Ráckeve Város Önkormányzatának Képviselő-testülete II. számú felnőtt háziorvosi körzete háziorvosi feladatainak vállalkozási formában, önkormányzattal kötött feladat-ellátási szerződés keretében történő ellátására – területi ellátási kötelezettséggel - orvost keres.

A praxis térítés nélkül megszerezhető, szükség esetén szolgálati lakás biztosított. A háziorvosi körzetben jelenleg alkalmazásban álló egy fő egészségügyi asszisztens foglalkoztatása a szerződés megkötésének feltétele.

 

Érdeklődni: Szadai József polgármesternél 06-24-523-333 telefonon, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, személyesen a Polgármesteri Hivatalban 2300 Ráckeve, Szent István tér 4. sz. alatt.

 

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.