Nyilatkozat

Délegyháza Község Önkormányzat

Alpolgármester

2337 Délegyháza, Árpád u. 8.

Telefon/fax: (24) 212-011, (24) 212-057, E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tisztelt Délegyházi Lakosok!

A 2010. Október 03-i választással lejár a jelenlegi képviselő-testület és a (al)polgármester mandátuma.

A leköszönők nevében köszönetemet fejezem ki mindazoknak az egyéneknek, vállalkozóknak, civil szervezeteknek és közösségeknek, akik ötleteikkel, felajánlásukkal, munkájukkal gazdagították a községet és tevékenységünkhöz hozzájárultak.

Kívánok az utánunk következő testületnek sok sikert, a falu lakóinak jó egészséget, nyugalmat, anyagi biztonságot és magánéletükben boldogságot.

Délegyháza, 2010-09-30

Szeretettel: