Üzemeltetés 2.4

2.4 Köztisztaság biztosításával kapcsolatos tájékoztatás

Délegyháza Község Önkormányzata Képviselő- testületének 29/2007 (XII. 17) számú ” A települési szilárd hulladékkal kapcsolatos helyi közszolgáltatásról és annak kötelező igénybevételéről, valamint az ehhez kapcsolódó köztisztaságról” szóló rendelete alapján gondoskodik, Délegyháza Község közigazgatási területén a lakosság egészségének védelme valamint Délegyháza Község természeti és épített környezetének megóvása érdekében a települési szilárdhulladékra vonatkozó közszolgáltatás és annak kötelező igénybevételének biztosításáról.

Délegyháza Község Önkormányzata valamint A.S.A Magyarország Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodás Kft. (2360 Gyál, Kőrösi út 53.) között 2015.április 1-ig hulladékszállításra vonatkozó közszolgáltatási szerződés van érvényben.

Az ügycsoport felelőse:

Tisza Gabriella településüzemeltetési előadó