Délegyháza

Önkormányzat

A szerv nyilvántartásai

Az önkormányzat nyilvántartásai

 

 

Önkormányzati és Képviselő-testületi osztály.

 

 

Önkormányzati rendeletek nyilvántartása.                                 Az Önkormányzat Képviselő Testület              által alkotott rendelet                                                                                   nyilvántartása.                                                

Önkormányzati határozatok nyilvántartása.                               Az Önkormányzat Képviselő Testület              által alkotott határozatok nyilvántartása

 

Iktatott ügyiratok nyilvántartása.                                              A beérkező és kimenő iratok iktatása

 

Hirdetőtábla nyilvántartás.                                                       A zárt hirdetőtáblára kirakott hirdetések          nyilvántartása.                                                                                              

 

Településfejlesztési- és Településüzemeltetési osztály.    

 

 

Stég (Viziállás) nyilvántartás.                                                    Délegyházi tavak partján létesített stégek         nyilvántartása, a létesítő és a létesítés                                                              helye alapján.                                                  (5/2005. II.15.) Önkormányzati rendelet)

Kutak Nyilvántartása                                                               Délegyháza területén létesített ásott vagy          fúrott kutak nyilvántartása.                                                                                     (72/1996. (V22.) Kormány rendelet)

Kereskedelmi és szálláshely nyilvántartás

 

 

 

Pénzügyi Osztály

Ingatlan- és Vagyon- Kataszter                                                Az Önkormányzat gazdálkodásának    alapját képező törzsvagyonról - az                                                                  ingatlanvagyonról- a 295/2001. (XII.7.)                                                                                                Kormányrendeletben meghatározott    módon és tartalommal vezetett,                                                                                  folyamatos és naprakész nyilvántartás.

Hatósági Osztály

Adó nyilvántartás.                                                                   A hivatalhoz befolyt adók nyilvántartás            (gépjármű, telekadó stb.)

 

Anyakönyvi nyilvántartás.                                                        A községben történt születések,           házasságkötések, és halálesetek                                                                              nyilvántartása.

 

Személyügyi nyilvántartás.                                                        A hivatal dolgozóinak nyilvántartása.

 

Népesség nyilvántartás.                                                           Délegyháza lakosaink teljes körű         nyilvántartása.

 

Szabálysértési nyilvántartás.                                                     Priusznyilvántartás mely 2 éves adatokat          tartalmaz. 1999. évi LXIX.tv  Szabs

 

Szociális támogatások rendszere.(WIN Szoc.)                         A községben szociális támogatásban    részesültek, és a község szociális                                                                       támogatás fajtáinak rendszere.

 

Magán szálláshely nyilvántartás.                                               Délegyháza területén    működő bejelentés       köteles                                                                                                    szálláshely-szolgáltatók            nyilvántartás, az                                                                                                üzemeltető       adatai és a szálláshely   adatai   alapján.                                                                                                                                             (239/2009.(X.20.)Kormány rendelet)

 

Kereskedelmi szálláshely nyilvántartás.                                     Délegyháza területén    működő engedély köteles                                                                                                szálláshely-szolgáltatók szolgáltatók     nyilvántartása, az üzemeltető adatai és a                                                              szálláshely adatai alapján.                    (239/2009. (X.20.) Kormány rendelet)

 

Működési Engedély nyilvántartás.                                            Délegyháza területén    működő           bejelentés- és engedély- köteles                                                                    kereskedelmi tevékenységet folytatók nyilvántartása, a kereskedő adatai és a                                                              kereskedelmi tevékenység alapján.      (210/2009. IX.29.) Kormány rendelet)

 

Nyilvántartások bejelentésköteles

Nyilvántartások Működési engedély

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.