Délegyháza

Önkormányzat

Közszolgáltatások

Közszolgáltatások

Köztisztasági feladatok

Feladatai különösen: közterületek kézi és gépi takarítása, hó-eltakarítás, síkosság mentesítés, illegális hulladéklerakások megszüntetése, települési hulladékszállítás és ártalmatlanítás, lomtalanítási akciók lebonyolítása, közterületi hulladékgyűjtők ürítése és karbantartása, köztéri berendezések felújítása, karbantartása, a község zöldterületeinek fenntartása, virágosítás. A tevékenységeket Délegyháza Község Önkormányzat Községgondnoksága, előre beütemezett terv, vagy az aktuális igények alapján végzi, míg a község hulladékgazdálkodási feladatait a DTKH Nonprofit Kft. végzi

Temetkezés

Délegyháza Község Önkormányzata Képviselő-testülete a temetőkről és a temetkezésről szóló 1999. évi XLIII. törvény, valamint a végrehajtására kiadott 145/1999. (X. 1.) Korm. rendelet rendelkezéseit figyelembe véve megalkotta a temetőkről és a temetkezés rendjéről szóló 8/2006. (V.19.) rendeletét. A köztemető üzemeltetési feladataival kapcsolatos teendőket az Elohim Kegyeleti Szolgálat Kft. (2351 Alsónémedi, Nap u. 2.) látja el. A közszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátását kegyeleti közszolgáltatási szerződés szabályozza. A rendelet mellékletében rögzített díjakat a Képviselő-testület állapítja meg.

Szociális Intézmények

A családsegítő, gyermekjóléti szolgáltatást, és a házi segítségnyújtási teendőket Dunavarsány Önkormányzatával kötött szerződés alapján a Dunavarsány Környéki Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat látja el.

2336 Dunavarsány, Árpád u. 13.

Telefon: 0624-483-352

Víz- szennyvízszolgáltatás

Koncessziós szerződés keretében a térség terültén a DPMV Zrt. Látja el ezen feladatokat.

2360 Gyál, Kőrösi út 190.

Telefon: 06 24 483-128

Állandó ügyelet: 06 24 483-116

201/2001. (X. 25.) Korm. rendelet 9. § (1) A szolgáltatott ivóvíz minőségére vonatkozó adatok nyilvánosak. Az üzemeltető és a települési önkormányzat a helyben szokásos és leghatékonyabb módon köteles biztosítani, hogy megfelelő és naprakész információ álljon a fogyasztók rendelkezésére a szolgáltatott víz minőségéről. A víz egészségre gyakorolt hatásáról kérelemre az illetékes népegészségügyi szerv ad felvilágosítást.

 

 

Orvosi Rendelő

2337 Délegyháza, Rákóczi út 8.

 

Gyermekorvosi Rendelő

2337 Délegyháza, Petőfi utca 50.

 

Piroska Patika

2337 Délegyháza, Rákóczi út 8.

Nyitvatartási idő: minden munkanap 12,30-14-30-ig

 

Könyvtár

2337 Délegyháza, Szabadság tér 4. elérhetőség: 30 696-6589

Nyitvatartási idő: Hétfő: 10-16

Kedd: 10-12 Iskola, 12-18

Szerda: 9-17

Csütörtök: 10-12 iskola, 12-17

Péntek: 9-15, 15- színjátszó

 

 

Feladat megnevezése Feladat leírása
Családi Napközi Gyeremekfelügyelet 1,5 éves kortól 3 éves korig
Kölcsey Művelődési Ház Kulturális programok szervezése, lebonyolítása
Szociális Étkeztetés Rászorulók étkezési hozzájárulása
Civil Szervezetek Támogatás nyújtása
Lakáshoz jutási támogatás 2009. évig nyújtott támogatás

 

 

<- Vissza

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.